HEMO MEDIKA Group

HEMO MEDIKA Group - провідна словацька компанія, що пропонує найсучасніші засоби медичної діагностики.

Компанія HEMO MEDIKA Group була заснована у 2005 році у самому серці Європиу країні Словаччина.

З самого початку заснування ми доклали усіх зусиль, щоб збудувати міцну компанію, що базується на трьох головних принципах:

- забезпечення пацієнтів якомога якіснішими послугами у сфері охорони здоровя;

- використання обладнання найвищої якості;

- І найбільш важливийзалучення професіоналів найвищого класу.

Наші пять Центрів Гемостазу та Тромбозу є лідерами у наданні медичних послуг у сфері Гематології на теренах усієї Словаччини.

Наші медичні фахівці регулярно беруть участь у міжнародних заходах по всьому світу.

Кожен день наші діагностичні центри обслуговують сотні пацієнтів, які потребують дослідження крові, рентгенографію, радіологічну діагностику.

Лікарі направляють своїх пацієнтів в HEMO MEDIKA Group тому, що ми пропонуємо виняткову якість клінічних послуг - які є критичними для визначення вашого лікування. Пацієнти обирають HEMO MEDIKA тому, що ми пропонуємо саме зручне обслуговування.

 

HEMO MEDIKA Group та Україна

Починаючи з 2008 року HEMO MEDIKA розпочала свою діяльність і на території України.

У місті Ужгород ми відкрили першу лабораторію під брендом HEMO MEDIKA Group Гемо Медика Груп.

У цьому ж році ми розгорнули свою діяльність у місті Харків.

 В Харкові Європейський Радіологічний центр протягом першого року свого функціонування допоміг більше ніж 8000 пацієнтам і на сьогодні це єдиний центр у Харкові, що практикує коронографію.

Завдяки високому рівню кваліфікації та доброзичливості наших лікарів ми отримали статус офіційного партнера Євро 2012.

 У 2009 році компанія ГЕМО МЕДИКА Словаччина отримала ISO сертифікат і з цього моменту наша діяльність здійснюється згідно стандартів сертифікованого менеджменту.

Місто Ужгород знову щиро вітав нашу компанію у березні 2010році, коли спектр послуг лабораторної діагностики було розширено компютерним томографом Siemens SOMATOM Emotion і ми стали допомагати людям ще більше..

Діагностичний центр в Ужгороді є єдиним в регіоні, що може виявляти внутрішньочерепні гематоми із високою швидкістю сканування КТ та з найменш можливим опроміненням пацієнта, надаючи 3D зображення та послугу КТ-перфузії.

Наша лабораторія врятувала життя ургентним пацієнтам завдяки унікальному тесту, що робиться в найкоротші терміни в регіонімаксимум 4 години.

2011 рік приніс компанії HEMO MEDIKA Solutions шалений успіх, оскільки ми здобули статус сертифікованого і унікального партнера компанії SIEMENS , що може надавати сервіс усього лабораторного обладнання компанії SIEMENS.

До кінця 2011 року компанія HEMO MEDIKA Group доросла до єдиного організму, що складається з 5 підрозділів і більш ніж 130 працівників у двох країнах.

Кожному з цих працівників належить подяка за постійну важку працю та майбутній ріст.

Сьогодні ми зустріли 2012 рік, що приніс Україні ще три лабораторії найвищої якості у Луцьку, Львові та Одесі.