Лабораторна діагностика - невід‘ємна частина сучасної медицини, без якої немислима повноцінна медична допомога.

Лабораторна діагностика завдяки новітньому високотехнологічному обладнанню та реактивам, сповна забезпечує отримання якісних та максимально інформативних даних про процеси, що відбуваються в організмі, у швидкі терміни всім нужденним і в поширених, і в самих рідкісних аналізах.

Методи лабораторної діагностики сьогодні досить численні, і продовжують розширюватися. Сама, мабуть, поширена послуга лабораторної діагностики - аналізи крові. Вони допомагають визначити зміни в загальному стані людини, функціональні характеристики більшості його органів і систем, маркери захворювань, пухлин.

В сучасній практичній медицині лабораторна діагностика займає ведучу позицію, оскільки дозволяє отримати більше 80 % об’єктивної інформації про стан здоров’я людини. Точна, своєчасна та якісна медична лабораторна діагностика – невід’ємна частина сучасної медицини. Особливу актуальність вона набуває при встановленні діагнозу, вибору оптимального методу лікування, оцінки його ефективності.

Медична лабораторія ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» пропонує сучасну лабораторну діагностику згідно світових стандартів, контроль якості європейського взірця, оперативність отримання результатів. Сучасне обладнання і реагенти провідного виробника Siemens, комп’ютеризація технологічного процесу, висококваліфікований персонал, регулярний багаторівневий контроль якості досліджень гарантують Вам високу точність і достовірність результатів лабораторного тестування.

Медична лабораторія ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» притримується скерованості на комплексне обстеження пацієнта для вирішення клінічних питань. Лабораторний аналіз є тільки частиною клінічного процесу.